Platinum partner
11
Лет опыта
24
Верифицированные рекомендации
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
8
Рекламная активность
21681
Последний визит на сайт
сегодня
Брокер агенції нерухомості ДЛЯ СВОЇХ.
Наша спеціалізація: купівля-продаж нерухомості у Києві та передмісті (Бучанський, Фастівський, Обухівський р-ни).
Професіоналізм, чесність та порядність - головне в роботі!

Переваги роботи із нами для власників нерухомості:

1. Продаємо об'єкт, протягом 3-8 тижнів.
2. Власник отримує регулярний звіт про хід продажу об'єкта.
3. Під час продажу об'єкта використовуємо власну базу попиту та всі передові маркетингові інструменти просування.
4. Працюємо по Системі Партнерських Продажів, а це означає, що звернувшись до нас власнику, немає необхідності звертатися до інших ріелторів. Протягом 72 годин ми проінформуємо всіх професійних колег про цей об'єкт!
5. Професійно опитаємо весь ринок, проведемо перемовини та отримаємо найкращу пропозицію.

Аренда коммерческой недвижимости (4)

  • ДЛЯ СВОЇХ
    2 500 $/мес
    12 $/м²

    Стретенская ул., 4/13

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Золотые Ворота
    многофункциональное помещение
    217 м²
    сегодня
    Здам клініку з обладнанням на Стрітенській | Фасад | Світло не вимикають | Без комісії Здаємо в оренду нежитлове приміщення повністю обладнане під клініку. Шевченківський центр, вул. Стрітенська 4/13. | БЕЗ КОМІСІЇ Переваги Окремий фасадний вхід на перехрестя двох вулиць: Стрітенська та Гончара Другий окремий вхід у двір Високий цоколь в одному рівні з повноцінними вікнами Діюча клініка з багаторічним досвідом Наявність вікон, доступ до води і каналізації в кожному кабінеті Два паркомісця у дворі Престижне місце - 500 метрів до Софіївської площі Характеристики: Загальна площа: 217 м.кв Планування: 9 окремих кабінетів Електрична потужність: 20 кВт Орендна ставка — $2500/місяць, БЕЗ КОМ...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • ДЛЯ СВОЇХ
    42 000 грн/мес
    449 грн/м²

    Хорива ул., 39-41

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Контрактовая площадь
    офисное помещение
    94 м²
    2006 год постройки
    сегодня
    Оренда офісу на Подолі, метро Контрактова – 5 хв, окремий вхід | Без комісії Здаємо нежитлове приміщення на Подолі, біля метро Контрактова площа Повноцінний перший поверх в одному рівні Окремий вхід Закритий паркінг у дворі Метро Контрактова площа – 5 хвилин пішки Загальна площа – 93,5 м²: 4 окремі кабінети, санвузол та вбудована міні-кухня Приміщення повністю мебльоване: столи, крісла, шафи, кухня, ресепшн Орендна ставка: 42 000 грн (450 грн/м²) | Комісію оплачувати не потрібно [Співпрацюємо з рієлторами, без дублювання в рекламі]
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • ДЛЯ СВОЇХ
    44 000 грн/мес
    524 грн/м²

    Європейська ул., 2-А

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ЖК Евромісто
    многофункциональное помещение
    84 м²
    2016 год постройки
    сегодня
    Оренда фасадного приміщення в Крюківщині | ЖК Євромісто | БЕЗ КОМІСІЇ ✨ Фасадне приміщення на два входи з високим трафіком — ідеально під будь-який бізнес • Площа 84 м² — простір для реалізації будь-якої ідеї • 1 поверх, фасад + 2 окремі входи • Висота стелі 3 м — багато світла та повітря • Великі вікна — гарна видимість для клієнтів • Вільне планування з підсобними приміщеннями • Без меблів — можна облаштувати під себе Обжитий ЖК, активний пішохідний трафік ✔️ Сусіди : Нова пошта та Wine Point — стабільний потік людей ✔️ Раніше приміщення 8 років успішно орендувала аптека ✔️ Підійде під: аптеку, салон, магазин, офіс, студію, кав’ярню та ін. Комунікації: електроопалення (котел), бойлер...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • ДЛЯ СВОЇХ
    80 000 грн/мес
    630 грн/м²

    Юрия Ильенко ул. (Мельникова), 6

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Лукьяновская
    многофункциональное помещение
    127 м²
    1957 год постройки
    сегодня
    Оренда фасадного приміщення, Іллєнка, м. Лук’янівська | БЕЗ КОМІСІЇ ✨ Ідеальне фасадне місце для бізнесу з активним пішохідним та автомобільним трафіком • Окремий фасадний вхід — добре проглядається, легко знайти клієнтам • Повноцінний перший поверх в одному рівні • 400 метрів до метро Лукʼянівська • Загальна площа — 126,9 м² • 3 кабінети, просторий хол, комора, зона персоналу та санвузол • Високі стелі 3,2 м — багато світла і простору для роботи • Підходить під різні напрямки діяльності: салон краси, косметологію, медичний заклад, аптеку, роздрібну торгівлю тощо • Є можливість облаштувати простір під себе на умовах ремонтних каникул 80 000 грн/міс Для деталей і перегляду: [телефон ск...
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.